Губернатору області повідомили про численні порушення на ДП “Волиньвугілля”

Учора відбулася робоча нарада представників вугільної галузі з головою Волинської облдержадміністрації Володимиром Гунчиком. Провели її з метою підготовки до засідання колегії Міністерства вугільної промисловості та енергетики України, де днями визначатимуть напрями розвитку галузі на 2018 рік.

Голова профспілки “Незалежна” Богдан Макарчук повідомив очільника області про численні порушення по охороні праці на шахті “Бужанська”, а також про порушення тамтешнім керівництвом прав профспілок.

Найбільше ж непокоїть гірників, чи не буде повторення трагедій, як на Степовій, на їхніх підприємствах. Адже у шахті щозміни на кону людські життя.

Гунчик в свою чергу відзначив, що вугільна галузь Волині справді знаходиться під загрозою, а кошти використовуються неефективно. І хоча генеральний директор ДП “Волиньвугілля” Олександр Зорін розводиться про покращену зольність, одначе видобуток вугілля упав в рази. Із річного плану виконано лише 40%. Тож цифри доволі промовисті.