Повний провал

За участю заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України А.В. Корзуна та трьох помічників Міністра 16 серпня у Сокалі заслухано програму розвитку  ДП «Волиньвугілля» та ДП «Львіввугілля» на 2017 рік. Програму розвитку ДП «Волиньвугілля» презентував в.о. генерального директора цього підприємства М.І. Пиріг. За визначенням високопосадовців, вона недосконала, бо не містить ніякої конкретики.

101– Така програма, – зазначив А.В. Корзун, – може свідчити лише про одне: жодної перспективи подальшого розвитку, а , відтак, і взагалі існування вугільної галузі у Нововолинську Микола Іванович Пиріг не бачить. Новопризначений керівник не зміг знайти порозуміння з керівниками Нововолинського ремонтно-механічного заводу, який єдиний в регіоні має матеріально-технічну базу для проведення ремонту гірничого устаткування.

Серйозне зауваження зробили представники Міністерства і щодо того, що й досі ДП «Волиньвугілля» не заключило договори реалізації видобутого вугілля, хоча опалювальний сезон уже наближається, а, відповідно, добрі господарі давно подбали про те, щоб забезпечити себе твердим паливом.

Оскільки представлена М.І. Пирогом програма передбачає ще й у межах 50 млн. гривень дефіциту коштів, то, за словами А.В. Корзуна, прийнятою вона бути не може, отож Микола Іванович повним провалом програми ще раз засвідчив свою некомпетентність у вугільній галузі.

У Сокалі на представленні програми були присутніми представники незалежної профспілки шахти «Бужанська» Богдан Макарчук , Руслан Крась, Віктор Порплиця, Сергій Киричук, Віктор Баранов.