Загинули двоє гірників на першій шахті

Дуже тяжка звістка. На першій нововолинській шахті сьогодні вночі завалило породою двох гірників. Обидва загинули. Це робітники очисного вибою Марчук Олександр Євгенович, 1971 р.н., і Бондарчук Сергій Миколайович, 1967 р.н. Вони кріпили лаву на видобувній дільниці №2. Зненацька обвалилась покрівля гірничого масиву.

Біда трапилась близько четвертої години ранку. Відкопали їх після шостої години — з допомогою трьох відділень гірничорятувального загону. Один, кажуть, ще хвилин десять після цього був живий.
Тіла вже у морзі.

У шахті на нічній зміні було 19 чоловік, поряд із Марчуком і Бондарчуком перебувало ще кілька шахтарів. Олександр Марчук і Сергій Бондарчук були досвідченими гірниками. Раніше обидва працювали на шахті №5. Наші глибокі співчуття родинам загиблих. Панахида завтра о 12-й, поховання — о 13-й.

Міністр енергетики Володимир Демчишин висловив співчуття сім’ям загиблих гірників, а також поставив вимогу перед відповідними службами невідкладно проаналізувати питання безпеки на шахті і можливості його відомства з надання допомоги сім’ям загиблих шахтарів.

Довідково
Держпідприємство “Шахта №1 Нововолинська” перевели у третю групу — під закриття.
Директор — Олександр Шостак.
Глибина копальні — 360 метрів.
За останні роки смертельні випадки тут трапились у грудні 2013-го і у квітні 2014-го — на Великдень…